NAPRAWA I DIAGNOSTYKA

Inter auto - profeslonalna diagnostyka i naprawa pojazdów

W INTER AUTO wykonujemy profesjonalną diagnostykę i przeprowadzamy naprawy oraz przeglądy techniczne pojazdów do 3,5 tony. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych i dostawczych – również pojazdów z instalacją gazową. Motoryzacja jest naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z usług, które świadczymy. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu zawsze jesteśmy w stanie realizować diagnostykę i serwis na najwyższym poziomie. Jeżeli pojawią się ewentualne problemy z samochodem, w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Dokładna diagnostyka samochodów

Dokładna diagnostyka jest niezbędna, aby skutecznie przeprowadzić czynności serwisowe. Przy pomocy zaawansowanego sprzętu diagnostycznego wykonujemy badania techniczne w Gdańsku, podczas których mamy możliwość określenia stanu pojazdu ze wskazaniem parametrów układów. W celu realizacji usług wykorzystujemy urządzenie do badania geometrii kół, testery hamulców i amortyzatorów oraz inne testery diagnostyczne renomowanych marek BOSCH i CDiF.

 

Szybkie i skuteczne naprawy

W naszym serwisie samochodowym w Gdańsku znajdują się w pełni wyposażone stanowiska naprawcze i serwisu opon. Wszelkie przeglądy, badania techniczne, naprawy i prace takie jak czyszczenie silnika wykonują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni. Dysponujemy odpowiednimi zasobami umożliwiającymi wykonywanie powierzonych czynności w krótkich terminach. Gwarantujemy sprawną i skuteczną realizację. Naszą domeną jest również klimatyzacja samochodowa w Gdańsku – oferujemy naprawy i czyszczenie. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości części i akcesoriów uznanych marek, między innymi: TRW, KAYABA, FAG, DELPHI, SKF, INA. Zajmujemy się również sprzedażą materiałów eksploatacyjnych – w tym olejów, smarów i płynów samochodowych Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

 

Stacja kontroli
pojazdów w Gdańsku

Zapraszamy na badania techniczne samochodów do 3,5 tony – również z instalacją gazową.

 

Diagnostyka samochodowa

Wykonujemy:

  • komputerową diagnostykę silnika,
  • regulację geometrii i zbieżności kół.

Warsztat samochodowy

Realizujemy naprawy samochodów obejmujące:

  • układy hamulcowe,
  • układy wydechowe,
  • zawieszenia,
  • rozrządy,
  • głowice,
  • wulkanizację.