KLIMATYZACJA

Czysta i sprawna klimatyzacja z
inter auto

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawami klimatyzacji samochodowej w Gdańsku. INTER AUTO gwarantuje Państwu profesjonalną pomoc, zawsze w przystępnych cenach. Dokonujemy wymiany filtrów oraz czynników chłodzących, a także przeprowadzamy odgrzybianie i oczyszczanie układów klimatyzacji.

 

Dlaczego należy zadbać o klimatyzacje samochodową?

Nasza oferta jest skierowana do właścicieli samochodów wyposażonych w klimatyzację. Pragniemy przypomnieć, że klimatyzacja to układ narażony na uszkodzenia i działanie zanieczyszczeń – w tym niebezpiecznych drobnoustrojów, które stanowią przyczynę zakażeń bakteryjnych i grzybicznych. Brak regularnych serwisów i oczyszczania klimatyzacji skutkuje mniej wydajnym działaniem układu, ale stanowi też zagrożenie dla zdrowia kierowcy oraz pasażerów.

 

Najwyższa jakość w prystępnych cenach

Motoryzacja w połączeniu z dbałością o każdy detal to znak rozpoznawczy INTER AUTO. Motoryzacja nie ma przed INTER AUTO żadnych tajemnic, a dbałość o każdy detal to znak rozpoznawczy warsztatu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i zaawansowanym zapleczem, dzięki czemu wszystkie świadczone przez nas usługi – od czyszczenia określonych elementów po skomplikowane naprawy – wyróżniają się skutecznością i zapewniają klientom pełną satysfakcję. Jako eksperci w zakresie klimatyzacji samochodowej w Gdańsku oferujemy szybkie i efektywne eliminowanie problemów związanych z tym urządzeniem, z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów i części cenionych marek. Usługi realizujemy w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług!

 

Wykonujemy pełną obsługę klimatyzacji i jej naprawy.

Co 0.5 roku należy:

wymienić filtr kabinowy i odgrzybićklimatyzację, zdezynfekować parownik.

1 raz do roku należy:

wymienić filtr kabinowy, sprawdzić szczelność i funkcjonowanie klimatyzacji.

Co 2 lata należy dodatkowo:

wymienić czynnik chłodzący, wymienić filtr-osuszacz.

Brak systematycznych przeglądów prowadzi do uszkodzenia klimatyzacji.

Sygnały świadczące o uszkodzeniu klimatyzacji to m.in.:

  • słaba wydajność chłodzenia;
  • zaparowane szyby;
  • nieprzyjemny zapach w samochodzie;
  • kaszel, katar lub łzawienie oczu wywołane kurzem i dużą ilością drobnoustrojów.

Nie rezygnuj z komfortu i bezpieczeństwa jazdy! Skorzystaj z naszej oferty! Przyjedź sprawdzić układ klimatyzacji w Twoim samochodzie!