Najczęściej zadawane pytania

 

JAK MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ?

Na wizytę można umówić się, kontaktując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zapraszamy również bezpośrednio do naszej siedziby na ul. Dąbrowszczaków 1 w Gdańsku. Zaznaczamy, że wizyta w naszej siedzibie nie jest równoznaczna z natychmiastowym przyjęciem pojazdu, ponieważ obsługujemy według kolejności zgłoszenia. Dlatego prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu.

 

JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA PRZYJĘCIE POJAZDU DO WARSZTATU?

Nie istnieje żadna reguła. Czas oczekiwania zależy od ilości i rodzaju usług, które aktualnie realizujemy, a także od stopnia skomplikowania problemu, z jakim klient się do nas zgłasza. Dlatego czas oczekiwania może wynosić kilka godzin, kilka dni, a czasem nawet tydzień. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu.

 

 W JAKICH GODZINACH SERWIS JEST CZYNNY?

Wszystkie informacje dotyczące czasu pracy warsztatu znajdą Państwo w prawym górnym rogu naszej witryny. Aktualne godziny pracy: pon. – pt. 7:00-20:00 oraz sob. 7:00-14:00.

 

 GDZIE ZNAJDĘ CENNIK PAŃSTWA USŁUG?

Oferujemy pełen zakres napraw samochodów różnych marek, a ceny zależą m.in. od zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych, dlatego w celu uzyskania wyceny usługi prosimy o bezpośredni kontakt z serwisem.

 

CZY I NA JAK DŁUGO UDZIELANA JEST GWARANCJA?

Zapewniamy 1 rok gwarancji na każdą wykonaną usługę. Mamy prawo odmówić udzielenia gwarancji, jeśli klient nie zastosuje się do naszych zaleceń lub nie wyrazi zgody na przeprowadzenie ważnych czynności serwisowych.

 

CO ZROBIĆ, GDY W DOWODZIE REJESTRACYJNYM ZABRAKNIE MIEJSCE NA PIECZĄTKĘ BADANIA TECHNICZNEGO?

W takiej sytuacji należy umówić spotkanie w naszej stacji kontroli pojazdów i wykonać badanie techniczne. Otrzymają Państwo zaświadczenie, które trzeba zanieść do Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego i zgłosić tam konieczność wymiany dowodu. Zgłoszenia należy dokonać w ciągu 30 dni. Przy wymianie dowodu rejestracyjnego potrzeba jest karta pojazdu (czerwona książeczka), jeżeli został wydana. Informacja o karcie figuruje w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją: nr karty pojazdu.

 

JAK CZĘSTO NALEŻY DOKONYWAĆ SERWISU KLIMATYZACJI?

Serwis klimatyzacji powinien być wykonywany raz w doku.

 

JAK CZĘSTO NALEŻY ODGRZYBIAĆ KLIMATYZACJĘ?

Odgrzybianie klimatyzacji powinno być przeprowadzane co pół roku z równoczesną wymianą filtra kabinowego.

 

JAK CZĘSTO NALEŻY WYMIENIAĆ OLEJ W SILNIKU?

W zależności wymogów silnika i dostosowanych do niego zaleceń zgodnie z tabelami specyfikacji. Podczas wizyty u nas klient otrzymuje informację o cyklu wymiany.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Inter-auto
ul. Dąbrowszczaków 1
80-374 Gdańsk

poniedziałek - piątek
7.00 - 20.00
sobota
7.00 - 14.00